Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombinirana sprava Hummer

18 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Runners.mk 19 мар. 09:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата

Ednoracni gumirani tegovi vo boja Runners 0 MKD
Metalni tegovi plocki 0 MKD
Spin Bike staticen velosiped Runners Fitness 0 MKD
Benc klupa kombinirana Runners 6 400 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Со оваа комбинирана справа можете да имате цела теретана во вашиот дом. На истата можете да вежбате многу, исто како во теретана а сепак еднаш ќе платите и ќе имате засекогаш една мала фитнес сала дома.
Различни вежби ви овозможува оваа справа во зависност кои ви се потребите. Можете да вежбате вежби за стомачните мускули, грбните мускули, градите, нозете, рацете и рамената.
Можете сами да си направите тренинг во домашни услови само со една справа не морајќи да чекате во фитнес сали и да плаќате секојдневно. Оваа справа има тегови до 50кг. така што ќе си ги регулирате во зависност до кој степен сте во вежбањето.

вклучени вежби за:

нозете
рацете
грбот
градите
рамената
Гаранција 1 година
Runners.mk
www.runners.mk RUNNERS е бренд кој ви нуди асортиман за секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови, како и гардероба, и обувки. Брендот има изграден идентитет и имиџ како на македонскиот така и на меѓународниот пазар со својот квалитет, услуги и пристапни цени. Како гаранција за тоа е наградата која ја добивме за најдобра услуга и најголем асортиман на спортска опрема во Скопје.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Дојранска. бр 14 Прикажи на мапата
078-470-470 // 078-255-255
https://www.runners.mk

Комбинирана справа HUMMER

Runners.mk
078-470-470
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата
Steper dvonasocen \\\ Runners /// 6 250 MKD
Vratilo Door Gym Runners 1 050 MKD
Tatami 1m na 1m 2.5cm 1 150 MKD
Ping pong masa so trkalca Runners 19 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации