Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalni tegovi plocki

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Runners.mk 19 мар. 09:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата

Ping pong masa so trkalca Runners 19 500 МКД
Plasticni markeri za fudbal 4 000 МКД
Benc klupa kombinirana Runners 6 400 МКД
Kombinirana benc klupa 10 600 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
МЕТАЛНИ ТЕГОВИ ПЛОЧКИ

*1,25кг - 290ден.
*2,5кг - 575ден.
*5кг - 1,150ден.
*10кг - 2,300ден.
*15кг - 3450ден.
*20кг - 4600ден.

Достава: 2-3 работни дена.
Runners.mk
www.runners.mk RUNNERS е бренд кој ви нуди асортиман за секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови, како и гардероба, и обувки. Брендот има изграден идентитет и имиџ како на македонскиот така и на меѓународниот пазар со својот квалитет, услуги и пристапни цени. Како гаранција за тоа е наградата која ја добивме за најдобра услуга и најголем асортиман на спортска опрема во Скопје.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Дојранска. бр 14 Прикажи на мапата
078-470-470 // 078-255-255
https://www.runners.mk
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата
Vreka za boks RUNNERS 0 МКД
Metalni sipki 0 МКД
Prilagodliv steper so racki i lastici na rasteganje 8 000 МКД
Ednoracni gumirani tegovi vo boja Runners 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации