Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLYO BOXES SET OD 4 PARCINJA

625 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: pulse.mk 31 јул. 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

pulse.mk

30 Огласи во продавницата

Gumena podloga za fitnes sala ili hotel 16 500 MKD
TRX FULL KIT 4 320 MKD
OLYMPIC INCLINE BENCH - 1 godina garancija 55 800 MKD
POWER BANDS 920 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
ACTIVE GYM PLYO BOXES / сет од 4 парчиња (15cm, 30cm, 45cm, 60cm)

ACTIVE GYM PLYO BOXES платформи се достапни во четири различни висини, 15cm, 30cm, 45cm, 60cm, кое ги прави идеални и за почетници и за напредни.
Овие реквизити се одличен начин за да се стекне флексибилност, сила и издржливост при секој тренинг.

Она што ги прави ACTIVE GYM PLYO BOXES идеални за сите корисници е тоа што се елиминира стравот од повреда, благодарние на густото јадро и трајните надворешни винилни слоеви, кои штитат од повреди.

Платформите се креирани за планометриски вежби, вежби со повеќе повторувања.

Постојат четири висини 15cm, 30cm, 45cm, 60cm кои можат да бидат наредени заедно едни над други, за да се добие различно ниво.
Благодарение на флексибилноста во повеќе зони на употреба, ACTIVE GYM PLYO BOXES им нуди широк опсег на фитнес вежби, кои ќе им помогнат во брз напредок на своите корисници.

*Одлични за вежби со повеќекратни повторувања
*Густо јадро кое штити од повреди
*Димензии на платформа за скокање: 89cm x 74 cm (должина х ширина)
*Димензии на висини: 15cm / 30cm / 45cm / 60cm
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Посетете ја нашата продавница
Димитар Влахов 18 Струмица Прикажи на мапата
075252212
http://pulse.mk/

PLYO BOXES

pulse.mk
075252212
Leaflet

pulse.mk

30 Огласи во продавницата
 MAGNETIC SPINNING BIKE - 1 godina garancija 55 400 MKD
CARBON SPINNING BIKE 548 EUR
Gumena podloga za fitnes sala ili hotel 16 500 MKD
BODY PUMP SET (лост+2х1,25кг+2х2,5кг+2х5кг) 4 680 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации