Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Set tegovi plasticni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Runners.mk 19 мар. 09:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата

Celicni bucici za racni tegovi 600 МКД
Plasticni tegovi plocki razlicni tezini 0 МКД
Vreka za boks RUNNERS 0 МКД
Ednoracni gumirani tegovi vo boja Runners 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
10кг ( 2х5кг ) - 2000 денари.
15кг ( 2х7,5кг ) - 2500 денари.
20кг ( 2х10кг ) - 3000 денари.
30кг ( 2х15кг) - 3500 денари.
40кг ( 2х20кг ) - 4500 денари.
Runners.mk
www.runners.mk RUNNERS е бренд кој ви нуди асортиман за секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови, како и гардероба, и обувки. Брендот има изграден идентитет и имиџ како на македонскиот така и на меѓународниот пазар со својот квалитет, услуги и пристапни цени. Како гаранција за тоа е наградата која ја добивме за најдобра услуга и најголем асортиман на спортска опрема во Скопје.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Дојранска. бр 14 Прикажи на мапата
078-470-470 // 078-255-255
https://www.runners.mk
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата
Сет тегови гумирани 0 МКД
Spin Bike staticen velosiped Runners Fitness 0 МКД
Steper za fitness so 2 nivoa Runners 1 900 МКД
Steper dvonasocen \\\ Runners /// 6 250 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации