Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Staticen velosiped

12 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Runners.mk 19 мар. 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата

Tower 200 sprava za celo telo Runners 3 950 МКД
Ping pong masa so trkalca Runners 19 500 МКД
Metalni sipki 0 МКД
Velosiped Runners 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Мах килажа: 120кг

Код:232/1

Достава 2-3 работни дена.
Runners.mk
www.runners.mk RUNNERS е бренд кој ви нуди асортиман за секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови, како и гардероба, и обувки. Брендот има изграден идентитет и имиџ како на македонскиот така и на меѓународниот пазар со својот квалитет, услуги и пристапни цени. Како гаранција за тоа е наградата која ја добивме за најдобра услуга и најголем асортиман на спортска опрема во Скопје.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Дојранска. бр 14 Прикажи на мапата
078-470-470 // 078-255-255
https://www.runners.mk
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата
Set tegovi plasticni 0 МКД
Tower 200 sprava za celo telo Runners 3 950 МКД
Vratilo IRON GYM EXTREME 2 Runners 1 750 МКД
Tatami 1m na 1m 2.5cm 1 150 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации