Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SOLAREN POLNAC SO FM RADIO I ELEKTRIK

1 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 12 мај 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A LED DIODI I DR. 500 МКД
BLUETOOTH SLUSALKI SO OCILA ZA SONCE 1 200 МКД
TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI DO 350c 1 100 МКД
PLASTICNI POILKI ZA PCELI I PILINJA SO NAVRTKA ZA 100 МКД
TRI VO EDNO. POLNAC NA SOLARNA ENERGIJA SO FM RADIO I ELENTRIK SO 4 DIODI. SO OVOJ URED MOZETE LESNO DA GI POLNITE VASITE MOBILNI TELEFONI,DIGITELNI APARATI,KAMERI I DRUGI ELEKTRONSKI TEHNIKI SO POMOS NA POVEKETO DODATOCI ZA POVRZUVANJE KADE I DA STE VO SEKOE VREME SO POMPS NA SONCEVATA SVETLINA, DA SLUSATE FM RADIO,I DA SVETITE SO SVETILKATA VO NOKNO VREME. POGODEN I PRAKTICEN URED ZA KAMPUVANJE,LOV I RIBOLOV, PROSETKA I SPORTUVANJE. SPECIFIKACIJA ZA UREDOT: Функции и функции
полн со многу корисни функции го прави погоден за кампување, патување, активности на отворено, итн
Може да наплаќаат вашиот мобилен телефон и дигитални производи со соларна енергија.
Четири висока осветленост LED светла со живот повеќе од 10.000 часа.
чувствителни FM радио.
Мобилен телефон полнач за најпопуларните модели.
Единица Спецификација
соларни pannel: 5.5v0.6w
Време на полнење:
8-10hrs (силна сончева светлина)
1-2ht (затворен моќ: 5v/300mA)
трошок на енергија: <0.5W
Redio фреквенција:
76MHz-108MHz
88MHz-108MHz
звучник напон: 0.25w
LED живот:> 10000h
Димензии: 135 * 62 * 28мм
Тежина: 120g
Внимание:
Овој производ не е наменет за деца под 8 години.
Бидете сигурни дека уредот е целосно исклучување кога чување.
го стави во сончева светлина, тоа е можно, по употребата.
Не користите во екстремни температури, правливи или влажни услови.
Задолжен единица, ако не се користат за и подолг период.
Не користите полначот без над задолжен заштита и полнење време не треба да надминува 3hours.Standard полнење напон е 5V.
Пакет вклучува:
1 x Сончевиот полнач светилка Радио
1 x USB кабел
VRSAM DOSTAVA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES,ILI BRZA PRATKA. 070-607-455 077-735-790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI 2 800 МКД
DIGITALEN PID KONTROLER-TERMOSTAT 0-400c REGULACIJ 2 000 МКД
POVODNIK ZA BEZBEDNO SETANJE NA VASETO KUCE 250 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR SO 1M AZBESNA SONDA OD -50C - 1 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации