Оглас од претпријатие Објавени: мај 18 2022 01:45

Digitalen vetromer anemometar

Објавени: мај 18 01:45
Прегледи: 712
www.unimer.mk
Instrumentot sluzi za merenje na brzina na vetar/vozduh, moze da meri vo metri vo sekunda, kmh i drugi valuti. mal lesen i ednostaven za koristenje.

Moze da se kupi na faktura

poveke detali i drugi artikli moze da se vidat na www.unimer.mk

isporaka do site gradovi

078805128
070277867
Stefan
Опис на линк

Stefan

Digitalni instrumenti za merenje na temperatura, vlaga, PH vo voda, zemja, drvo, cement..
Digitalni visecki vagi, tahometri, infracrveni termometri, termokontroleri i dr..
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Digitalni instrumenti za merenje na temperatura, vlaga, PH vo voda, zemja, drvo, cement..
Digitalni visecki vagi, tahometri, infracrveni termometri, termokontroleri i dr..
Kosta Novakovic 070277867 https://www.unimer.mk
712
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070277867

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации