Објавени: мај 16 2022 12:35

Nova Outwell tenda 4x4

ЕУР

Објавени: мај 16 12:35
Прегледи: 421
Se prodava nova OUTWELL event lounge tenda so dimenzii 4x4 metri. Tednata e kupena vo april 2022 vo Grcija i ne e koristena. Cena 250 evra.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
421
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070363632
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации