Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Лак и стрела Lak I strela

550 ЕУР

Се продава од: Зоран Вчера 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Продавам лак Hoyt powermax, одлично сочуван ,прв сопственик. Само на лица со дозвола.
Зоран
+38978454771
Leaflet
Кон почеток