Објавени: мај 17 2022 11:27

Opticki nisan UTG Leapers

МКД

Објавени: мај 17 11:27
Прегледи: 141
Se prodava opticki nisan UTG Leapers 3-9x32. Ima crvena i zelena iluminacija, takticki tureti i korekcija na paralaksa. Vo odlicna sostojba. Optikata e kompaktna, idealna za malokalibarsko i vozdusno oruzje.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
141
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070688188

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации