Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lovecki puski

0 МКД

Се продава од: Емилија 18 јун. 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава ловечка пушка "КАМАРА 568"(пумпарица) и пиштол "Црвена застава"
Цена по договор!!
Емилија
071 334 983
Leaflet
Кон почеток