Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Puska loven karabin

18 000 МКД

Се продава од: Valentin 05 дек. 02:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Se prodava loven karsbin zastava kal.8×57mm.
Vo odlicna sostojba samo na lice so dozvola za nabavka na oruzje.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации