Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lovno oruzje

Се продава од: Trajche 20 фев. 10:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат исклучиво на лица со потребно одобрение за набавка:
-една полуавтоматска ловна пушка Remnington model- 1100 Trap,cal.12
-Еден ловен карабин Remington model.7600,cal.30-06 со осумжлебна цевка
Оружјето е во одлична состојба,цена по договор
Trajche
078347234
Leaflet
Кон почеток