Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vozdusna puska Gamo elite x

15 500 МКД

Се продава од: mile 19 ноем. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Се продава воздушна пушка Gamo elite X kalibar 177 (4,5) со брзина 380 m/s.Оптика 3-9x40 W1PM. Купена во јуни 2018 со потврда и гаранција.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации