Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lovecka puska Benelli

420 ЕУР

Се продава од: igor 12 мар. 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Prodavam izvonredna lovecka puska Benelli nova. Koristi patron od 70mm, Magnum i Ultra magnum. Izrabotena e od visokokvaliteten materijal.
Samo za lica so dozvola
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации