Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLUAVTOMATSKI KARABIN 308win Zastava

650 ЕУР

Се продава од: Kire 16 апр. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam karabin zastava m90 sa,
308wincester kalibar so ramka od 10 kursumi
Puskata e proizvedena 2014,godina I e kupena od prodavnica nema nikakvi zabeleski vo ekstra sostojba na nea ima pikatin sina namesteno puskata e vo ekstra sostojba
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Kategorija B7 cena po dogovor
SAMO ZA LICA SO DOZVOLA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации