Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garmin Alpha 100

900 ЕУР

Се продава од: Teodor 07 ноем. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Се продава Garmin Alpha 100 со две каишки:
-TT15 каишка(dog device)
-T5 mini каишка(dog device)
Со дополнителни полначи, резерва антени и дотатна опрема за навигацијата.

Контакт:
078 442 242
Теодор
Leaflet
Кон почеток