Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opticki Nisan Bushnell Elite

0 МКД

Се продава од: Ace 09 фев. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Opticki nisan Bushnell Elite 4200 6-24x40. Nov Proizveden vo Japan.Kvalitetna optika se montira na sekoj karabin sto znaci go izdrzuva sekoj kalibar so visoka tocnost i preciznost. Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации