Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SENHAI roleri 39-42 SPEEDING

2 000 МКД

Се продава од: Hristina 21 авг. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
SENHAI roleri novi voopshto ne vozeni. Golemina od 39 do 42, So metalna shina i zhileni kolca. Kupeni po cena od 3390den od prodavnica za sportska oprema.
Hristina
075260650
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации