Македонски | Shqip | English |

Roleri

Се продава од: lada 27 јан. 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 МКД

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Опрема : Ролерки и Скејтборди
prodavam roleri salomon nevozeni 078869383
Нема посетени огласи
Кон почеток