Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Teniski reket Prince rebel 98

50 ЕУР

Се продава од: Goran 03 дек. 18:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој спортски предмет за 330 МКД / месечно

Teniski reket Prince rebel 98
300 gr , 16x20 , grip 3
Odlicen reket za pocetnici i napedni igraci.
cena 50 evra
Кон почеток