Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fliper Fabi

860 ЕУР

Се продава од: Blend 22 ноем. 00:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Shes Tabela Futbolli "Flipera" Te Markes Me Te Njohur "FABI" Torino.
Me Shumice Dhe Pakice.
Qmimi Per Copë Ne Zbritje Nga 860 Euro Ne 800 euro.
Si Dhe Te Gjitha Paisjet Tjera Sportive
045 809 337
Leaflet
Кон почеток