Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ping pong masa so trkalca Runners

19 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Runners.mk 19 мар. 09:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата

Vratilo so razboj za zid 5 950 МКД
Tatami 1m na 1m 2.5cm 1 150 МКД
Vratilo za na zid wall gym 2 100 МКД
Ab dom sprava za stomacni Runners 2 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Пинг понг маса со тркалца Runners

Пинг понг маса комплет со професионална мрежа.
Димензии: 152cm x 274cm x 76cm една страна

Достава низ цела Македонија ! ! !
Runners.mk
www.runners.mk RUNNERS е бренд кој ви нуди асортиман за секаква спортска опрема вкучувајќи реквизити и додатна опрема за сите спортови, како и гардероба, и обувки. Брендот има изграден идентитет и имиџ како на македонскиот така и на меѓународниот пазар со својот квалитет, услуги и пристапни цени. Како гаранција за тоа е наградата која ја добивме за најдобра услуга и најголем асортиман на спортска опрема во Скопје.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Дојранска. бр 14 Прикажи на мапата
078-470-470 // 078-255-255
https://www.runners.mk
Runners.mk

Runners.mk

31 Огласи во продавницата
Celicni bucici za racni tegovi 600 МКД
ПИЛАТЕС ТОПКА - 55 СМ / 65CM / 75CM 0 МКД
Kaciga za motor 1 300 МКД
Tatami 1m na 1m 2.5cm 1 150 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации