Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Велосипед

5 000 МКД

Се продава од: Ljupco 08 мај 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Точакот е АLPINA,со гуми број 24 и 21 брзина.
Во извонредна состојба.Возен неколку пати.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации