Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам велосипед Alpina Everest

5 500 МКД

Се продава од: Aleksandar Zafirovski 31 јул. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Големина Medium;
Во добра состојба за возење.
Aleksandar Zafirovski
+389 75 390 233
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации