Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosiped

12 000 МКД

Се продава од: Goran Karanfilov 01 јун. 06:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава велосипед марка Крон, со алуминиумски рам 20",тркала 27,5", 21 брзина, В кочници и опрема Шимано. Велосипедот е нов и многу малку користен, купен е 02/2019.
070324566
Goran Karanfilov
070324566
Кон почеток