Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov velosiped

350 ЕУР

Се продава од: Orhan 17 септ. 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Модел
Drug model
Prodavam nov velosiped Mountain bike, so 21 brzina, bandazi 26 "
So diskovi
Leaflet
Кон почеток