Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Wheeler eco rider 2.2 donesen od Switzerland

8 000 МКД

Се продава од: Stefan 25 авг. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Велосипедот е во топ форма Full Shimano 24брзини динамо на тркало 26ка гуми може да се проба во секое време
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации