Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rezervni delovi za velosiped

3 500 МКД

Се продава од: Luka 30 јул. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Mehanicki kocnici so 160 mm disk doagaat i so adapter, mnogu malku koristeni.
Amortizer Totem 100 mm travel dobro socuvan.
Volan aluminium socuvan dobro nema steta.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации