Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DETSKI VELOSIPED

2 500 МКД

Се продава од: ПЕРО 19 мај 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД РОЗЕ БОЈА ЗА ДЕЦА ОД 5 ДО 14 ГОДИНИ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.
ПЕРО
078500062
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации