Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dva polovni velosipedi

12 000 МКД

Се продава од: Maja 15 фев. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам два половни женски велосипеди, марки:
1. BATAVUS WINNER (Холански) - 7000,00мкд
2. Coronado (Холански) - 5000,00 мкд
Контакт телефон: 070227911
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации