Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Roud bike Capriolo

13 500 МКД

16 000 МКД

Се продава од: Слободан 26 мар. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Точакот е во одлична состојба буквално е како нов опрема на точакот може да видите на сликите, има нови гуми и направен е комлет сервис. Големина на рамот е M-L
Слободан
070226254
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации