Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosiped DRAG

12 000 МКД

Се продава од: Filip 17 апр. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
DRAG ZX3 модел
M рамка (алуминиумска)
26" големина на тркало
Заден менувач Shimano Altus
Преден менувач Shimano
Шалтери Shimano
Амортизер SR SUNTOUR
Предни запчаници SR SUNTOUR
Кон почеток