Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosiped

100 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 08 јан. 21:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava velosiped vo solidna sostojba, so smenet nov prenos(lanec, predna i zadna dzvezvda). Tocakot e odlicen za pocetnici u lugje koi rekreativno bi vozele, Golemina na ramka M, golemina na trkala 26". Za velosipedot sleduva i gratis servisiranje(redoven sezonski servis, podmackuvanje zateganje no promena na lageri, proverka na kocnici i slicno) pred samoto kupuvanje. Cenata e fiksna i ce molam bez zameni.
Aleksandar
070 266460
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации