Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosiped mnogu malku koristen

300 ЕУР

Се продава од: ALEKSANDRA 26 фев. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Tocakot moze ne e nov po godini no e malku koristen i e vo super forma i cuvan vo garaza.
ALEKSANDRA
075487747
Leaflet
Кон почеток