Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skoro nov velosiped KTM

400 ЕУР

Се продава од: Ljupco 16 дек. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава скоро нов КТМ, купен лани (2019г.) во септември од продавница КТМ. Скопје.
Нема извозени повеќе од 500 км.
Големина - 51
Цена - 400 е. Купен е 500 е.
*гратис - нова неупотребена кацига!
Leaflet
Кон почеток