Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Specialized Expert model

600 ЕУР

Се продава од: Fatmir 26 мај 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Velosipedot e kako nov bez tragi na vozenje, ja poseduva najdobrata oprema, Rock Shock Amortizer So XT oprema. L Golemina 29 gumi. Bezz zameni.....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации