Македонски | Shqip | English |

Mongoose BMX

Се продава од: xxx 11 септ. 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 МКД   8 000 МКД

Локација: Карпош, Скопjе
: Велосипеди
Марка: BMX
Модел: Drug model
Prodavam BMX vozen eden mesec kako nov.
Kupen e 13.000 MKD.
Нема посетени огласи
Кон почеток