Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cross Gravito 26"

180 ЕУР

220 ЕУР

Се продава од: Valentin Tan 28 јул. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Одлично зачуван и редовно сервисиран велосипед со целосна shimano опрема.
Valentin Tan
075 941 346
Кон почеток