Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosiped Max GTR

3 590 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЏИВИ 15 септ. 16:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ЏИВИ

7 Огласи во продавницата

Velosiped Max Runner 8 490 ЕУР
Garnitura Brisel TMDF 53 990 МКД
TV Komoda Otoman 18 690 МКД
Dispanzeri za voda 0 МКД
Velosiped Max GTR
ЏИВИ
ЏИВИ ДОО Гевгелија е компанија основана во 1992 година, кога започна со трговија на аудио-видео опрема и апарати за домаќинство. Од самиот почеток ЏИВИ остварува успешни деловни резултати и постојано инвестирање во изградба на нови објекти и проширување на понудата.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
075416317
ЏИВИ
075416317
Leaflet

ЏИВИ

7 Огласи во продавницата
TV Komoda Otoman 18 690 МКД
Garnitura Brisel TMDF 53 990 МКД
Dispanzeri za voda 0 МКД
TV Komoda i Klub Masa 0 МКД
Кон почеток