Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosiped vo odlicna sostojba

0 МКД

Се продава од: Светлана 27 мај 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Max
Модел
Runner
Малку користен велосипед, одлично одржуван
Цена по договор
Тел за контакт 070364430, Горан
Светлана
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации