Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VELOSIPED SCOTT VO ODLICNA SOSTOJBA

450 ЕУР

Се продава од: JOVAN 13 септ. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Scott
Модел
Aspect
Се продава скот аспект 26 цола 24 брзини , алуминиева рамка големина Л , екстра состојба.
Leaflet
Кон почеток