Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detski velosiped

3 000 МКД

Се продава од: Boban 07 авг. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Sobim
Модел
Pro
Se prodava detski velosipet kupen od ovlastena prodavnica za velosipedi mnogu malku koristen kupen e 8000den se prodava za fiksna cena 3000den velosipedot e vo exstra sostojba.
Leaflet
Кон почеток