Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Velosiped Sprint

10 000 МКД

Се продава од: Регина 30 јул. 22:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Sprint
Модел
Drug Model
Велосипед, марка Sprint, 6 брзини, силиконско седиште, малку возен, во одлична состојба. Во цената влегува и ланец за заклучување.
Регина
072 212 841
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации