Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2018 Trek Fuel EX 8 17.5 Medium SRAM GX Eagle

1 330 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: BYKA ELECTRO SALES SPOT 18 јул. 09:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
BYKA ELECTRO SALES SPOT

BYKA ELECTRO SALES SPOT

4 Огласи во продавницата

2018 Trek Madone 9.9 54cm Dura Ace Di2 Carbon Aeol 4 301 EUR
2018 Trek Speed Concept 9-Series Time TrialTriathl 1 861 EUR
2017 Scott Addict Gravel 10 Disc Carbon Fiber Bicy 887 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Trek
Модел
Drug model
2018 Trek Fuel EX 8 / 17,5 "среден / SRAM GX Eagle / 140mm предна / 130mm заден

2018 Trek Fuel EX 8 17,5 Средна SRAM GX Eagle 140mm предна 130mm задна

Моја Цена: 1.500,00 американски долари

Спецификации на предметот
Услов: користени:
Забелешки на продавачот: "ЧИСТ. Гуми и цевки се сосема нови. Исто така се и носечки и преносни кабли. Сопирачките за сопирање малку се носат. Роторите се во добра состојба. Преклопници сече на 730мм. Неколку мали гребнатинки на горната цевка, и на decals на вилушка. 140мм патна вилушка и 2017 Линија компас тркала наместо 2018. "
Пол: мажи
Големина на рамка: 17.5
Големина на тркалото: 29 "
Тип: Планински велосипед
Модел: гориво EX 8 29
Боја: Сребрена
Изменет предмет: Да
MPN: 549368
Прилагодено пакет: Нема модификација Опис: Ова првично беше конфигурација 27,5 +, а потоа се поместив во 29 "тркала од моите претходни велосипедски велосипеди - 2017 Line Comp тркала. Велосипедот има 140мм предно патување, а не стандардно 130мм.
Контактирајте ни подолу за повеќе информации за тоа како да купите.
Е-пошта.
[email protected]
Skype.
sales.trendi
WhatsApp.
 +14387002475
ние го очекуваме вашиот одговор на нашите контакт информации, благодарност ...
BYKA ELECTRO SALES SPOT
Справување, продажба и дистрибутери на патен велосипед, триатлон велосипед, планински велосипед, / моторцикли и резервни делови.
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
075895050
BYKA ELECTRO SALES SPOT
075895050
Leaflet
BYKA ELECTRO SALES SPOT

BYKA ELECTRO SALES SPOT

4 Огласи во продавницата
2018 Trek Speed Concept 9-Series Time TrialTriathl 1 861 EUR
2017 Scott Addict Gravel 10 Disc Carbon Fiber Bicy 887 EUR
2018 Trek Madone 9.9 54cm Dura Ace Di2 Carbon Aeol 4 301 EUR
Кон почеток