Објавени: јун. 06 2017 10:15

RADON SCART 9.0 DEORE XT LOCKAUT HIDRAULIC FULL

ЕУР

Објавени: јун. 06 10:15
Прегледи: 5
RADON SCART 9.0 GERMANY BIKE
ZADEN MENUVACH-SHIMANO DEORE XT
PREDEN MENUVACH-SHIMANO SLX
SHIFTERI -SHIMANO SLX
KASETA -DEORE XT
PRENOS -SHIMANO SLX
RACKI -RACE FACE RIDE
KOCNICI HAYES RYDE HIDRAULIC FULL
VILUSKA SR SANTOUR NCX LITE MAGNEZIUMSKA +SPEED LOCKOUT
RAM RADON GERMAN BIKE TEHNOLOGY ALU7005
BANDASI ALEX RIMS EN 24 GLAVCINI SHIMANO SO SHWALBE GUMI
BRANICI SKS ZADEN I PREDEN DE FENDER GERMANSKI NOVI
KOLCHE RACE FACE SO SCAPE SEDISTE
VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA VOZEN NIZ GRAD REDOVNO SERVISIRAN I ODRZUVAN VO BIKESTOP MOZE I PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS PRED MESEC DENA SERVISIRAN NA CHECK UP REDOVEN SERVIS I PROVERKA!! FULL
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072239735

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации