Објавени: јун. 08 2022 06:33

Gradski velosiped Raleigh Rushhour City Bike

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 08 06:33
Прегледи: 1441
Velosipedot e vo besprekorna sostojba.2020 godina.
Golemina na ram M, trkala 28" so Schwalbe Road cruiser gumi
Menjaci Shimano Altus
Kocnici Tektro, hidraulicni so diskovi 180mm
Viluska SR Santour so amortizer
Dinamo vo predno trkalo so AXA P015 svetla

kontakt: 075435085
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1441
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075435085

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации