Оглас од претпријатие Објавени: фев. 18 2022 10:32

Najgolem izbor na rezervni delovi i oprema za velosipedi

Објавени: фев. 18 10:32
Прегледи: 1238
KEKO MOTORS RASPOLAGA SO NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA VELOSIPEDI
GUMI BANDASI SITE DELOVI I OPREMA ZA NIV
OSVEN TOA RASPOLAGAME I SO DELOVI I OPREMA ZA:
-SKUTERI
-ATV
-MASLO
-GUMI
-MOTORCIKLI
-TOMOS
-MOTORCIKLI
-VODNA PUMPA TOMOS
-MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA
-VODNA PUMPA KINESKA
-DELOVI ZA HONDA GX
-TRIMER
-PILA
-KULTIVATOR
-KOSILKA
SITE DELOVI MOZE DA GI VIDITE NA NASATA WEB STRANA:
https://kekomotors.com.mk/
VRSIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA
KONTAKT PRODAVNICA:070/591-817
02/2440-702
KONTAKT GOLEMO PRODAZBA
078/433-938 075/433-938
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1238
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации