Оглас од претпријатие Објавени: јун. 23 2022 05:14

Velosiped Elektricen elektricni velosipedi

ЕУР

Објавени: јун. 23 05:14
Прегледи: 479
GIANT Elektricni velosipedi MTB,
Size L, XL
Fabricki POPUST 2990 EUR
Опис на линк

All Electric

Електрични велосипеди, електрични моторцикли, електрични тротинети
Посети ја страната на нашата продавница

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Електрични велосипеди, електрични моторцикли, електрични тротинети
479
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070268878

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации