Објавени: дек. 26 2021 12:07

Velosiped Koga Miyata i Raleigh

Објавени: дек. 26 12:07
Прегледи: 39
Prodavam velosipedi marka Koga Miyata ( hand made) i Raleigh Record sprint vo odlicna sostojba se i dvata
Cena po dogovor
Samo seriozni kupci koji sto se razbiraat
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
39
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070230330

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации